Global Stem Cells Group ve StemBio’dan önemli bir işbirliği

Global Stem Cells Group ve StemBio, İmzaladıkları İşbirliği Protokolü ile Rejeneratif Tıp Alanında (Yenileyici Tıp)Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinde Yeni Bir Çığır Açmayı Hedefliyorlar!

Hastalık, travma veya doğuştan gelen sorunlar gibi çeşitli nedenlerden dolayı zarar görmüş doku veya organların normal işlevlerine dönmelerini sağlamak amacı ile insan veya hayvan hücrelerini, dokularını veya organlarını değiştirmeyi, onarmayı ya da yeniden büyütmeyi amaçlayan rejeneratif (yenileyici) tıp alanında en iyi uzmanlar Crowne Plaza İstanbul Florya’da düzenlenen Dünya Rejeneratif Tıp Kongresi’nde bir araya geldi.

Rejeneratif tıpta dünya lideri bir kuruluş olan Amerika Birleşik Devletleri merkezli Global Stem Cells Group ile Türkiye’de rejeneratif tıp alanında tanınmış bir lider olan StemBio, stratejik bir ortaklığa imza attı. ISSCA Dünya Rejeneratif Tıp Kongresi 2023 kapsamında düzenlenen basın toplantısında bu önemli ortaklığın detayları paylaşıldı. Basın toplantısına; Global Stem Cells Group Kurucusu ve ISSCA (Uluslararası Kök Hücre Uygulamaları Derneği) Halkla İlişkiler Direktörü Benito Novas, StemBio Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özsu, StemBio CEO’su İlker Halbutoğulları, Global Stem Cells Group Uluslararası Operasyonlar Direktörü M. Salih Yıldırım, Global Kök Hücre Grubu Başkanı David Christensen ve StemBio Medikal Direktörü Doç. Dr. Durmuş Burgucu konuşmacı olarak katıldı.

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden haberin tamamına ulaşabilirsiniz.

https://www.medikalnews.com/global-stem-cells-group-ve-stembiodan-onemli-bir-isbirligi/